Exide AGM EK800 Zobrazit větší

Exide AGM EK800

EK800

Nové

Autobaterie Exide AGM EK800, 12V, 80Ah, 800A

Více informací

3 675 Kč

Parametry

Typ bezúdržbová
Napětí (V) 12
Startovací proud (A) 800
Kapacita (Ah) 80
Polarita 0 (PLUS pól vpravo)
Pól 1 (plus průměr 19,5 - mínus průměr 17,9)
Spodní uchycení B13
Hmotnost (kg) 23,9
Délka (mm) 315
Šířka (mm) 175
Výška (mm) 190

Více informací

Řada EXIDE AGM (Absorbent Glass Mat) je nejrozvinutější technologií, vyvinutou společně s hlavními evropskými výrobci prémiových, mikro-hybridních vozů, schopnou poskytovat optimální výkon v extrémních, cyklických aplikacích, u obou provozních stavů, ve schopnosti nabíjet se vysokým proudem a za stavu neúplného nabití. Tyto faktory jsou klíčové pro mikro-hybridní vozy, vybavené systémy auto Start/Stop a Regeneračním bržděním.

Široký sortiment je určený pro současné evropské, asijské i americké vozy. Baterie svojí konstrukcí, použitými materiály a nejmodernějšími technologiemi, přináší výhody vysoké spolehlivosti, dlouhé životnosti, nekompromisní bezpečnosti a absolutní bezúdržbovosti.

VHODNÉ PRO:

  • určená pro mikro-hybridní vozy, poháněné tradičním vznětovým/zážehovým motorem s přídavnými systémy/zařízeními redukujícími spotřebu paliva: Regenerační brždění, auto Start/Stop systém, výbava snižující spotřebu paliva/emise, atd.

VÝHODY:

  • originální prvovýrobní technologie vozu (OE) & Kvalita
  • extrémní odolnost: 3násobná cyklická odolnost vůči standardní baterii
  • maximální bezpečnost: hermeticky uzavřená s VRLA články, tlakem řízenými ventily, se špičkovými vlastnostmi rekombinace plynů. Optimálně bezpečná pro instalaci v prostoru kabiny vozu

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Exide AGM EK800

Exide AGM EK800

Autobaterie Exide AGM EK800, 12V, 80Ah, 800A

Napsat recenzi